Alüminyum Fitil

Eryaman Alüminyum Fitil Değişimi

Alüminyum Fitil

Eryaman’da Bulunan Firmamız Alüminyum Fitil Değişim işlerinizin imalat ve Montajı ile Hizmetinizde Cam Balkonlardaki Plastik Fitiller Zaman Geçtikçe Güneşin Etkisi ile Sararak Renk Değiştirmeye Başlar ve ilerleyen Süreçte Kırılmaktadır. Kırılmış Plastik Fitiller Rüzgara ve Soğuk Havaya Karşı Yalıtım Kabiliyetini Kaybettiğinden Dolayı Cam Balkonlarda Ciddi Manada Rüzgar ve Yağmur Suyu Problemleri Ortaya Çıkartmaktadır. Tunalı Yapı Olarak Yeni Nesil Alüminyum Cam Balkon Fitillerini 2 Yıl Süre ile Garantili Bir Şekilde Montajını Yapmaktayız.

Ücretsiz Keşif 0312 282 2 282 (Alüminyum Fitil)

Danışma Hattını Arayarak Ürün Detaylarını Öğrenebilir Ücretlendirme ve Maliyet Periyotları Hakkında Bilgi Sahibi Olabilir veya Ücretsiz Keşif için Müsait Bir Zaman Dilimi için Randevu Talep Edebilirsiniz, Yeni Nesil Alüminyum Cam Balkon Fitilleri Kıl/Keçe Fitiller ile Desteklendiğinden Plastik(SİLİKON) Fitillere Nazaran Kışın Daha Yüksel Yalıtım Sağlamaktadır.

Alüminyum Cam Fitili (Eryaman Cam Balkon Fitili)

Yeni ürün Alüminyum cam fitilleri, cam balkon sistemlerinde cam arasında kullanılmaya başlanan Fitiller dir. Uygulaması gayet kolay olan bu yeni ürün, cam balkon sistemlerine yeni farklı ve kalıcı bir hava getirmiştir. Gelişmeleri ve teknolojiyi sürekli takip eden TUNALI YAPI, sizlere bu yeni ve önemli ürünü tanıtmaktadır. Bu fitiller alüminyum çıtalar olarak üretilmektedir. Alüminyum çıtaların kıl fırça fitil konulan kanalları vardır. 600 lük (6 mm.) yükseklikteki bu kıl fırça fitil alüminyum çıtanın tekli, çiftli ve açılı balkonlar için kullanılan modeline göre yerleştirilir.