Bağlıca Cam Balkon

baglica-cam-balkon

Bağlıca Cam Balkon

Etimesgut Eryaman Mah. Emiryaman Cad. 7/ D Adresinde ki işletmemiz Cam Balkon Sistemleri imalat, Montaj ve Toptan Cam Balkon Malzemesi Satışı Yapmakta Olup Firmamız Bünyesinde 5 Farkı Cam Balkon Sistemi Bulunmaktadır.

  1. Klasik Cam Balkon Sistemi :
  2. Gold Cam Balkon Sistemi :
  3. Plus (Yağmur Oluklu) Cam Balkon Sistemi :
  4. Platin Cam Balkon Sistemi :
  5. Consensus Cam Balkon Sistemi ısıcamlı:

 

Ürünlerimizin Detayları Şu Şekildedir

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

Klasik Cam Balkon Sistemi:

Ürün 2000 Yılında Piyasayla Sürülmüş Olup, Günün Şartlarında Sektördeki Lider Pozisyonunda Olmanın Haklı Gururu ve O Dönemin  Son Teknolojisi Olan Bağımsız Rulman Grubunun Öncülerin’dendir, Ancak Gelişen Teknoloji ve Farklı Talepler Karşısında Günümüz Teknolojisinden Uzak Kalarak Günümüzde Çok Satılan Bir Sistem Değildir. Alıcı Grupları Genellikli inşaat Müthaiti, Emlakçılar ve Al-Satçılarıdır. Ürün Maliyetinin az Oluşu Sebebi ile Talep Gören Bir Ürün Grubumuzdur.

Gold Cam Balkon Sistemi:

Ürün 2010 Yılında Piyasaya Sürülmüş Olup Çift Kanal ve Çift Rulman Mantığı Üzerine Kurulmuşmuş Bir Yapıya Sahip Oluşu Büyük Balkonlar için Oldukça Kolay Bir Hareket Kabiliyetine Sahip Olan Ürün Bu Özelliği ile Kendini ispatlamış Bir Sistem’dir. Ancak 2016 Yılından Sonra iklim Değişikliği Neticesinde Düzensiz, Ani ve Hızlı Yağmurlar Karşısında Başarı Gösterememiş ve Yağmura Karşı Başarı Gösteremeyen Bir Cam Balkon Sistemi Olarak Adlandırılmaya Başlamıştır.

Gold sistem 8mm temperli şeffaf şişe cam
3,8 mm aluminyum et kalınlığı
11 cm kasa baza yüksekliği
Çift kanal ve çiftli çelik rulman ile kolay hareket kabiliyeti sunan ürün 2 yıl garanti kapsamındadır.

Plus (Yağmur Oluklu) Cam Balkon Sistemi :

Ürün 2021 Yılında Piyasa Sürülmüş Olup, yine Çift Rulman Çift Kanal 3,8mm Alüminyum Et Kalınlığı ve 12,5 cm Kasa Baza Yüksekliği ile Hem Rahat Hareket Kabiliyeti Hemde Büyük Camları Rahat Taşıma Panel Yüksekliği: 2800mm Maksimum Panel Genişliği: 700mm Maksimum Panel Ağırlığı: 45kg’dır,

Ürünün Önemli Özelliği Olan Yağmur Oluk Sistemi Öne Çıkan Belirgin Farkıdır, Şöyle ki Ürün iç Kısmında Yağmur Oluğu Sayesinde Dışarıdan içeriye Gelebilecek Yağmur Suyunu Oluk Tarafından Kasanın içine Alınmasını Sağlar ve Tahliye Deliklerinden Yağmur Suyunun Dışarıya Tahliyesi Sağlanarak iç Kısım Yağmur Suyundan izole Edilmiş Olur.

Bağlıca mahallesi mermerler cadesi üzerinde bulunan konutun Plus sistem cam balkon montajından karelerin bulunduğu Bağlıca Cam Balkon  blog yazımız beğeninize sunulmuştur. Müşterimize bizi tercih ettiği teşekkür ederiz.

Platin Cam Balkon Sistemi:

Ürün 2013 Yılında Piyasaya Sürülmüş Olup, Büyük Ebatlarda ki Balkonları Rahat Hareket Etmesini Sağlam için Tasarlanmış Olup, Konutlarda Tercih Edilen Bir Sistem Değildir. Ürün Genelde işletmeler ”Kafe, Lokanta, Restoran, Düğün Salonu, Kır Bahçesi ve Kış Bahçesi Gibi Ortamları Kapatmak için Tasarlanmış Bir Sistemdir.

Ürün 3 Kanal ve 3’lü Rulman Sistemi ile Benzerlerinden Farklı Bir Yapı ve Tasarıma Sahiptir.

Pencere Danışma Hattı, ücretsiz keşif için 0312 282 2 282 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

 

Bağlıca’ daki Tüm Cam Balkon işleriniz için Firmamızı Arayabilirsiniz.

bağlıca Anka Mia Cam Balkon Montajı5

Eryaman Cam Balkon Ata Mahallesi

Eryaman Cam Balkon Ata Mahallesi

 

bağlıca Anka Mia Cam Balkon Montajı

Gold Cam Balkon

 

Yenikent Gezerkent Cam Balkon

Gold Plus Cam Balkon Sistemi