Bağlıca Pima-Pen Tamiri

Sincan Pimapen Yedek Parça

Bağlıca Pima-Pen Tamiri

Bağlıca’nın Tüm Mahallelerine Servisimiz Mevcut Olup Bağlıca Pima-Pen Tamiri pvc Pencere Kapı Tamir ve Onarım işleri 2 Yıl Süre ile Gerçek ( Yerinde ) Garanti Kapsamında Profesyonel Hizmet Verilmektedir. Pima-penlerinizin Markası Ne Olursa Olsun Tadim ve Onarım işleriniz için Bir Telefon Yakınınızdayız, Ayar, Kışlık Bakım, Conta Yenileme Çift Açılım(Vasistas) Dönüşümleri Bozuk Olan ısıcamların Değişimi Şişecam’ın Yeni Ürünleri Olan Yüksek Yalıtımlı Sinerji ve Konfor Cam Değişimleri, Dış Cephe Silikon Uygulama işlemleri, Dış Cephe Poli üratan Köpük işlemleri ve Genel Tadilat ve Bakım işleriniz Firmamız Tarafından Yapılmaktadır.

2 Yıl Garanti (Bağlıca Pima-Pen Tamiri)

Müşterimizin işletmemize gelerek veya telefonla işletmemize ulaşarak pvc pencere ve kapılarında soğuk alma problemi için randevu talep etmesi sonrası firma yetkilisi tarafından adı soyadı, telefon numarası ve adresi alınarak keşif için gelinecek gün tayin edilir. Belirlenen günde talep edilen saat aralığında müşterinin evine keşif personeli intikal eder ve ayağına giydiği galoşlar ile keşif işlemi başlar. Pimapen pvc pencere ve kapılardaki vakumlama eksikliği, çarpma, sarkma, ispanyolet mekanizma sıkışmaları tespit edilir yıpranan contalar belirlenir ve keşif formuna tüm problemler işlenir.

Sincan Tunalı Yapı

Sincan Tunalı Yapı

Ücretsiz keşif için Pencere Danışma Hattı 0312 282 2 282

Firmamız Kurumsal Bir Yapı ile Siz Değerli Bağlıcalıların Pima-pen Pvc Pencere ve Kapılarının Tamiratı için Hizmetinizdedir. Ücretsiz Keşif Hattını Arayarak Problemi Hava ve Ses Kaçağı Olan Pencerelerinizi Yalıtımlı Bir Hale Getirerek Daha Konforlu Bir Yaşam Alalına Dönüştürebiliriz, Keşiflerimiz Ücretsiz Olup Yapılan Tespit Sonrası SMS ile Teklif Bilgilendirmesini Cep Telefonunuza Gönderiyoruz.

Bağlıca Pima-Pen Tamiri

Pvc Pen Sektörüne Farklı Bir Bakış Açısı

Bağlıca Bölgesinde Hizmet Veren işletmemiz Yeni Nesil Pvc Pencere ve Kapı Sistemlerinin Sarkma, Profil Dönme, Conta Aşınması, Ayar Bozukluk Hata Düzeltmeleri, Standart Açılan Pvc Pencerelerin Vasistas Çift Açılım Dönüşüm işleri, Yazlık-Kışlık Bakımları Alanında Tecrübeli Pvc Montaj ve Servis Personelleri ile Hizmetinizde.

 

Bağlıca Pencere pimapen Tamiri

Bağlıca Pencere pimapen Tamiri

Çalışma Prosedürümüz (Bağlıca Pima-Pen Tamiri)

Keşif personelinin keşif raporunu firma yetkilisine ulaşmasından sonra firma yetkilisi fiyat teklifini hazırlar ve müşteriye detaylı anlaşılır bir fiyat teklifi gönderilir. Gönderilen fiyat teklifinde yapılacak olan işin detayı yazılmış olarak müşteriye sms yolu ile bilgilendirme sağlanır. Metin aşağıdakine benzer bir cümle ile özetlendilir.

Fiyat Teklifi

Pvc pencere ve kapılarınızın tamiri onarımı, conta yenileme işlemi, yeni nesil dış cephe için özel olarak üretilmiş dış cephe silikonlama işlemi ve yazlık, kışlık ayar işlemleri için fiyat teklifimiz 123,00 tldir. Yapılan işlemler 2 yıl süre ile garanti kapsamındadır. Teklifimizin kabulu halinde teyidini rica eder iyi günler dileriz. 0312 282 2 282 winsa tunaliyapi.com.tr

Pvc pencere tamiri, pvc kapı tamiri, pvc pimapen conta ve fitil yenileme, pvc pimapen menteşe değişimi, pvc pencere kapı ispanyolet değişimi.

 

Pvc Pencere Tamiri Hakkında Diğer Yazımız için Lütfen Tıklayınız

Diğer internet Sitemizdeki Benzer Pvc Tadilat Hizmetleri için Lütfen Tıklayınız

 

 

]