Sincan Cam Balkon

Sincan Cam Balkon

Sincan Ahievran Mah. 225. Cad. No:13 Adresindeki Sincan Cam Balkon Firmamız, Plus Seri 8mm Tek Camlı Yağmur Oluklu 125mm Kasa-Baza Yüksekliği ile Sektördeki En Yüksek Kasa-Baza Aralığına Sahip Ürünler Arasında Yer Almaktadır. Sistem’in Kilit Yapısı ister Klasik Çarpma Kilit ister Yeni Nesil ispanyoletli Kilit Opsiyonel Olarak Üretilebilmektedir. Telefon 0312 282 2 282

Ücretsiz Keşif 0312 282 2 282

Eryaman Mah. Emiryaman Cad. 7/D Adresindeki Showroom’dan Ürün Çeşitlerimizi inceleyebilir veya Pencere Danışma Hattımızı Arayarak Ücretsiz Keşif için Randevu Talep Edebilirsiniz, Yetkili Personelimiz Müsait’lik Durumunuza Göre Size En Yakın Zaman Diliminde Randevu Oluşturarak Keşif ve Detaylı Ölçü için Uzman Personellerimizin Yönlendirmesini Sağlayacaktır.

Sincan Pimapen Yedek Parça

Sincan Pimapen Yedek Parça

 

Sincan Sanayi Cam Balkon Fitili

Sincan Sanayi Cam Balkon Fitili

Sincan Balkon Camlama Ücretsiz Keşif 0312 282 2 282

Üretimini ve Montajı Yapmış Olduğumuz Ürünler Arasında Cam Oda ve winsa Markalı Cam Balkon Sistemleride Yer Almaktadır. Cam Oda Marka Consensus Seri Cam Balkon Sistemi, Sektördeki Son Gelişmeleri Yakından Takip Eden ve Öncü Tasarımlar ile Sektöre Yön Veren Profesyonel Tasarım ve AR-GE Ekipleri ile Marka Olmanın Avantajını Tüm Bayi ve Müşterilerine Hissettirmektedir.

Plus Cam Balkon Sistemi

Plus Cam Balkon Sistemi farklı istek ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş bu nedenle oldukça talep gören sistemlerimizden birisidir. Teknik özellikleri açısından kullanışlı ve farklı mekanların kullanım alanlarını genişletmesi açısından da fonksiyonel bir yapıya sahiptir.

Sistemin Teknik Özellikleri: Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir. Plus Sistem Bazaları 8 mm Temperli Cam kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Sistemin eloksal (naturel), beyaz, krem ve kahverengi standart renk seçenekleri mevcuttur. Gelen talebe bağlı olarak özel renk seçenekleri de uygulanabilir. Bu sistemde istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkanına sahiptir.

winsa Cam Oda Ankara Consensus

Consensus Ürün Özellikleri

Genişlik:

47 mm

Conta:

TPV / Fırça Conta

Conta Sayısı:

İç – Dış / 4 Sıra – 5 Sıra

Kanat Araları:

Alüminyum Kapak Profili

Cam Uygulamaları:

8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam

Eryaman Park Yaman Cam Balkon

Eryaman Park Yaman Cam Balkon

 

Ürünlerimizi Görmek için Lütfen Tıklayınız

 

Cam Balkon Montaj Sonrası Kareler için Lütfen Tıklayınız