Yaşamkent Cam Balkon

baglica-cam-balkon

Yaşamkent Cam Balkon

Tunalı Yapı Olarak Ankara Çankaya Yaşamkent Mahallesi Bölgesi ve Lokasyon Alanına Hizmet Vermekte Olan Firmamız, Cam Balkon imalatı, Montajı ve Toptan Aksesuar ve Toptan Profil Satışı Yapmaktayız. Eryaman’da Bulunan işletmemiz Sektörde’ki En Yüksek Alternatif Cam Balkon Çeşitleri ile Ankara Geneli ve Ankara Civarı Taşra illerine Toptan ve Perakende Cam Balkon ve Aksesuarı Satmaktadır.

Ücretsiz Keşif 0312 282 2 282 (Yaşamkent Cam Balkon)

Pencere Danışma Hattını Arayarak Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunabilir veya Alanında Uzman Müşteri Temsilcisi Satış Personellerimiz ile Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Ürünlerin Nitelikleri, Çalışma Mantıkları, Ürün Garanti Kapsamları ve Fiyatlandırma Detaylarını Kolayca Öğrenebilirsiniz.

Alternatif Cam Balkon Sistemleri

1- Klasik Cam Sistemi:

Ürün 2000-2001 Yılları Arasında Piyasa Çıkmış Olup Sektörde’ki ilk ve En Çok Satışı Yapılan Ürün Grubudur, Birleşik Çift Rulman Teknolojisine Sahip Olan Bir Ürün Grubu Olsa da Günümüzdeki Yüksek Balkonlara Uyum Sağlayamayıp H Değeri Yüksel Olan Balkonlarda Sınıfta Kalmıştır, O Günün Şartlarında Her ne Kadar Çok Satılan Bir Ürün Olsa’da Yüksekliği 150cm’i Geçen Balkonlarda Rulman Başına Düşen Ağırlık Arttığından Tek Rulman’a Binen Yüksek Ağırlık Sebebi ile Kısa Sürede Yıpranan Rulman’ın Getirmiş Olduğu Dezavantaj’da Nasibini Almış ve 2010’yılından itibaren Ciddi Bir Satış Gerilemesine Uğramış ve 2015 Yılından itibaren Piyasadan Yavaş Yavaş Silinmeye Başlamıştır. Ürün Stoklarımızda Mevcut Ancak Garanti Kapsamında Bir Satış Stratejisi Yoktur. Bu Ürünü Başlıca Tercih Eden Müşteri Grubu Al-Sat’çılar, Mütheaitler, ve Emlakçılardır.

2- Gold Cam Balkon Sistemi:

Ürün 2011-2012 Yılları Arasında Piyasa Çıkmış Olup H ( Yüksekliği ) 210cm ‘e Kadar Olan Balkonlarda Problemsiz Olarak Çalışabilmektedir. Bağımsız Çift ( ikili ) Rulman Sistemi ile Ürün Cam Balkon Bazası(Kanat)nda ki Ağırlığı Rulmanlara Eşit Olarak Dağıttığından Bir Kanat’da 4 yerine 8 Farklı Nokta’da Ağırlık Eşitleyerek Rahat ve Uzun Bir Kullanım Sağlamaktadır. Ürün 2015 Yılı itibari ile Yaklaşık 15’e Yakın Benzer ve Taklit Sistemlere Yenik Düşerek Piyasada Fiyatlandırma Konusunda Çok Ciddi Bir Fiyat Değişkenliğine Uğradığından Gold Sistem Satan Cam Balkon Firmaları Tarafından Stoklarından ve Satış Stratejilerinden Çıkarılmıştır.

3-Plus Cam Balkon Sistemi:

Ürün 2015 Yılı itibari ile Satışa Sunulmuş Olup Gold Sisteme Benzer Bir Çalışma Mantığı Olan Çift Rulman ve Çift Kanal’a Sahipttir. Daha Yüksek Kasa-Baza(12cm)’ya Sahip Oluşu 270cm Yükseklikte ve 70cm Eninde Bir Kanadı Çok Rahat Hareket Ettirebilmektedir. Ürünün Esas Öne Çıkan Özelliği ise Kasanın evin iç Kısmına Bakan Tarafında Kanala Sahip Oluşudur, Bu Kanal Şiddetli Yağışlarda evin iç Kısmına Girebilecek Olan Yağmur Suyunu Yakalayarak Suyu Kasanın içine Buradan da Dış Kısma Doğru Kasa içerisinde Bulunan Meğil ile Suyu Tahliye Deliklerinden Cam Balkon Sisteminin Dışına Tahliye Etmektedir. Yağmur Suyu Geçirmez Garantisi Bulunmayan Ürün Sektörde Günümüze Kadar Üretilmiş Cam Balkon Sistemleri içerisinde Yağmur Suyuna Karşı En Başarılı Olan Ürün Grubudur.

2 Yıl Gerçek ( Yerinde ) Garanti (Yaşamkent Cam Balkon)

Gold Plus Yağmur Oluklu Cam Balkon Sistemi 2 Yıl Gerçek Garanti Kapsamındadır. 

 

 

 

 

yasamkent cam balkon

yasamkent cam balkon

 

Ankara Cam Balkon Sineklik

Ankara Cam Balkon Sineklik

Eryaman Park Yaman Cam Balkon

Eryaman Cam Balkon

Yenikent Cam Balkon winsa

 

Eryaman Cam Balkon Ankara

çakırlar bağlıca cam Balkon Ankara gold plus yağmur oluklu

çakırlar bağlıca cam Balkon Ankara gold plus yağmur oluklu

Eryaman Cam Balkon Ankara gold plus yağmur oluklu

 

Eryaman Cam Balkon

Bağlıca Cam Balkon

 

]]